Powitanie Jesieni

 

"Bul, bul, bul to deszczowy król", tymi słowami dzieci z grupy V rozpoczęły krótkie przedstawienie podczas którego "Deszczowy Król" zapraszał wszystkie przedszkolaki do wspólnej jesiennej zabawy. Dzieci z każdej grupy rozwiązywały jesienne zagadki, wykonywały dywan pani jesieni, tworzyły ubrania z darów jesieni oraz bawiły się chustą animacyjną.

Czytaj więcej...

Dzień przedszkolaka

 

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to super okazja do zabawy dla wszystkich przedszkolaków. W naszym przedszkolu obchodziliśmy to święto w poniedziałek 20 września. W każdej sali czekało na dzieci mnóstwo atrakcji, balony, chusty animacyjne, zabawy przy muzyce i wiele innych. Wszystkie przedszkolaki wspaniale się bawiły spędzając miło czas.

Czytaj więcej...

Wycieczka rowerowa

 

15 września 2021 roku dzieci z grupy IV i V wyruszyły na wycieczkę rowerową do Niepołomic. Przedszkolaki doskonaliły umiejętność jazdy na rowerze oraz obserwowały i podziwiały uroki Puszczy Niepołomickiej. Spacerując po puszczy dzieci poznawały przyrodę, gatunki drzew i roślin występujących w Puszczy. Po przerwie na odpoczynek i drugie śniadanie dzieci wzięły udział w grach i zabawach ruchowych. Na zakończenie wycieczki dzieci wykonały pamiątkowe rysunki ukazujące miło spędzony czas.

Czytaj więcej...

Copyright © 2011 - 2021 Przedszkole Samorządowe nr 2 w Wieliczce  |  Designed by Wankom