Nasze grupy

 

Grupa I - Biedronki

Do grupy Biedronek uczęszczają 3 latki, 5 dziewczynek i 3 chłopców. Najmłodsze dzieci poznają nasze przedszkole, kolegów i koleżanki. Uśmiechnięte maluchy najbardziej lubią taniec i zabawy w ogrodzie. Wychowawczyniami Biedronek są pani dyrektor i pani Monika.

Grupa II - Motylki

Grupa II to 25 Motylków 11 dziewczynek i 14 chłopców, które lubią spędzać czas w przedszkolu na wspólnym śpiewaniu, układaniu klocków i zabawach ruchowych na sali i w ogrodzie. Na co dzień opiekują się nimi wychowawczynie pani Kasia i pani Sylwia.

Grupa III - Żabki

To  my - Żabki doskonałe, pomocne, uśmiechnięte i wytrwałe. Do  przedszkola chętnie przychodzimy, wszyscy grzecznie się bawimy. Wychowawczyniami grupy III są pani Renata i pani Ania.

Grupa IV- Jagódki

Jest to grupa dzieci 5 i 6-letnich, aktywnych i ciekawych świata. Dzieci zgodnie współpracują ze sobą i nawzajem pomagają sobie w zabawie. Z chęcią podejmują nowe wyzwania, a każdy dzień w naszej grupie wypełniony jest przyjazną atmosferą. Tu edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci poszerzają wiedzę, zdobywają nowe wiadomości i rozwijają swoje umiejętności. Wychowawczyniami grupy Jagódki są pani Monika i pani Natalia.

 Grupa V - Jeżyki
Grupa Jeżyki to wspaniała gromada starszaków. Dzieci w grupie są koleżeńskie, uśmiechnięte i ciekawe świata. Dużo czasu spędzają na nauce oraz wspólnej zabawie. W grupie zwracamy uwagę na rozwijanie zainteresowań oraz umiejętności dzieci. Wdrażamy nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania wobec kolegów. Tak aby panowała miła i serdeczna atmosfera. Starszaki uwielbiają śpiewać, tańczyć, chętnie malują, rysują, lepią  z plasteliny oraz poznają liczby i litery. Dużo radości sprawiają im spacery i zabawy na placu przedszkolnym. Wychowawcami w grupie ,,Jeżyki’’ są pani Magdalena oraz pani Paulina.

Copyright © 2011 - 2022 Przedszkole Samorządowe nr 2 w Wieliczce  |  Designed by Wankom